SEPETİM

Tesbih

Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Sarı Sıkma Kehribar TesbihKehribar, çam ağacı reçinesinin toprak altında uzun yıllar boyunca birikerek oluşan bir maddedir. Hemen hemen taş ile aynı sertliktedir fakat yoğunluğu düşüktür. Çam kokusu yayar. Oluşumu uzun zaman aldığından ve yapay olarak yapılamadığından değerli bir madd..
280,00TL Vergiler Hariç:280,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Yeşil Toz Kehribar Tesbih Kehribar bir taş olarak anılır ve ağaçların korunma mekanizmaları arasında yer alan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Toz kehribar ise kehribar tozuna ilave edilen değişik maddelerle ortaya çıkan bir materyaldir. Toz kehribarların görüntüsü kehribar gibidir, ..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Kırmızı Toz Kehribar TesbihKehribar bir taş olarak anılır ve ağaçların korunma mekanizmaları arasında yer alan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Toz kehribar ise kehribar tozuna ilave edilen değişik maddelerle ortaya çıkan bir materyaldir. Toz kehribarların görüntüsü kehribar gibidir, ..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
  Gümüş Püsküllü Yeşil Sıkma Kehribar Tesbih   Amber olarakta bilinen kehribar bir taş olarak bilinir. Aslında ağaçlarda yer alan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Oldukça hafif ve saydam bir yapıdadır. Pek çok şifası bulunan kehribar, m..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Mavi Sıkma Kehribar Tesbih Amber olarakta bilinen kehribar bir taş olarak bilinir. Aslında ağaçlarda yer alan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Oldukça hafif ve saydam bir yapıdadır. Pek çok şifası bulunan kehribar, metabolizmaya, mi..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Sıkma Kehribar Tesbih Kehribar, çam ağacı reçinesinin toprak altında uzun yıllar boyunca birikerek oluşan bir maddedir. Hemen hemen taş ile aynı sertliktedir fakat yoğunluğu düşüktür. Çam kokusu yayar. Oluşumu uzun zaman al..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Gösterilen: 37 ile 48 arası, toplam: 75 (7 Sayfa)