SEPETİM

Tesbih

Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Yeşil Kehribar Tesbih Kehribar, çam ağacı reçinesinin toprak altında uzun yıllar boyunca birikerek oluşan bir maddedir. Hemen hemen taş ile aynı sertliktedir fakat yoğunluğu düşüktür. Çam kokusu yayar. Oluşumu uzun zaman aldığından ve yapay olarak yapılamadığından değerli bir maddedi..
280,00TL Vergiler Hariç:280,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Bukalemun Tesbih Bu tesbih modeline bukalemun denmesinin sebebi taşlarının güneş ışığına çıkarıldığında renk değiştirmesindendir. Yani gün ışığında bir renk, gölgede ise farklı bir renge sahip olmaktadır. Bu şekilde olan tesbih modelleri ..
280,00TL Vergiler Hariç:280,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püskül Ateş Kehribar TesbihKehribar bir taş olarak anılır ve ağaçların korunma mekanizmaları arasında yer alan reçinelerin fosilleşmiş halidir. Yapılan incelemeler neticesinde kehribarın içerisinde fosilleşmiş canlılara da rastlanmıştır. Şifalı taş olarak kabul edilen kehribarın bileşiğinde, o..
315,00TL Vergiler Hariç:315,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Çapa Püsküllü Toz Kehribar Tesbih Kehribar ağaçların ürettiği reçinenin katılaşması ile oluşan bir maddedir. Reçine temelde ağaçların kendini koruma ve tedavi etme mekanizmasıdır. Dış etkenler yüzünden yaralanan ağa&cce..
140,00TL Vergiler Hariç:140,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Püsküllü Yeşil Toz Kehribar Tesbih Kehribar ağaçların ürettiği reçinenin katılaşması ile oluşan bir maddedir. Reçine temelde ağaçların kendini koruma ve tedavi etme mekanizmasıdır. Dış etkenler yüzünden yaralanan ağaç y..
140,00TL Vergiler Hariç:140,00TL
Marka: Gumush
Doğal Lapis Taşı Tesbih Doğadaki birçok doğal taş gibi lapis taşının faydaları da göz ardı edilememektedir. Bünyesinde çok sayıda farklı mineral bulunması ve bunların belirli bir düzen içinde bulunması, Lapis (Lazuli) taşını çok yönlü bir iyileşti..
84,00TL Vergiler Hariç:84,00TL
Gösterilen: 49 ile 60 arası, toplam: 75 (7 Sayfa)