SEPETİM

Yüzük

Gümüş Pervane Bayan Yüzük
Ücretsiz Kargo
Marka: Gumush
Gümüş Pervane Bayan Yüzük Zarif ve şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası hiç geçmeyecek pervane yüzük sizleri bekliyor. Gündelik hayatta ve özel günler de tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu yüzüğü severek kullanacaksınız. Gümüş ve zirkonu..
126,00TL Vergiler Hariç:126,00TL
Sonsuzluk Yüzük Tasarımlı Tek Taş Bayan Kolye
Ücretsiz Kargo
Marka: Gumush
Sevgilinize sonsuz aşkı ifade etmenin en güzel, en anlamlı yollarından biri de ona sonsuzluk temalı gümüş takılar hediye etmektir. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu özel kolye ile ona olan sonsuz aşkınızı sevginizi ifade edebilir tek taşı ile de sonsuza kadar birlikte olacağınız mesajı verebilirsiniz..
169,90TL Vergiler Hariç:169,90TL
Gümüş Tuğralı Erkek Yüzük
Ücretsiz Kargo
Marka: Gumush
Tuğra, padişahın ismi ve lakabı bulunan alâmet, imza.Tuğra, hat sanatının bir kolu halinde yüzyıllar boyunca usta hattatlar eliyle yazılmıştır. Türkçe’de kelime olarak padişahın ismini ihtiva eden özel bir işaret, padişahın imzası gibi anlamlar ifade eder. Aslı Oğuz lehçesinde tuğra olup, hükümdarın..
189,90TL Vergiler Hariç:189,90TL
Gümüş Osmanlı Tuğralı Erkek Yüzük
Ücretsiz Kargo
Marka: Gumush
Tuğra, padişahın ismi ve lakabı bulunan alâmet, imza. Tuğra, hat sanatının bir kolu halinde yüzyıllar boyunca usta hattatlar eliyle yazılmıştır. Türkçe’de kelime olarak padişahın ismini ihtiva eden özel bir işaret, padişahın imzası gibi anlamlar ifade eder. Aslı Oğuz lehçesinde tuğra olup, hükümdarı..
189,90TL Vergiler Hariç:189,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)