SEPETİM

Küpe

Marka: Gumush
​Gümüş Kalp Yapraklı Çiçek Küpe Kalp yapraklı yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Gumush
​Gümüş Rose Kaplama Halka Küpe Şık ve spor bu halka küpeyi gündelik hayatta çok rahatça kullanabilirsiniz. Gümüş rose kaplama halka bayan küpe; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Gümüş rose kaplama halk..
56,00TL Vergiler Hariç:56,00TL
Marka: Gumush
​Gümüş Beyaz Taşlı Bayan Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan  beyaz taşlı gümüş küpe sizleri bekliyo..
84,00TL Vergiler Hariç:84,00TL
Marka: Gumush
​​Gümüş Kalp Yapraklı Çiçek Küpe Sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenin en özel ve zarif yolu O’na gönderebileceğiniz şık, rengarenk ve mis kokulu çiçeklerdir. Özel günlerde verilecek hediyeler arasında olan çiçek..
87,50TL Vergiler Hariç:87,50TL
Marka: Gumush
​Gümüş Zincir Yaprak Küpe Tek bir yaprağın mutluluğu temsil eden eski bir hanedanlık sembolü olduğu söylenir. Ancak, mutluluktan daha fazlasını da temsil edebilir. Aslında yaprak, hayatın bir sembolü olduğu gibi yaşamın çeşitli yönlerini de sembolize eder. A..
59,50TL Vergiler Hariç:59,50TL
Marka: Gumush
​Gümüş Güneş Bayan Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası ge&cce..
87,50TL Vergiler Hariç:87,50TL
Marka: Gumush
​Gümüş Beyaz Taşlı Halka Küpe Şık ve spor bu halka küpeyi gündelik hayatta çok rahatça kullanabilirsiniz. Gümüş beyaz taşlı rodyum kaplama halka bayan küpe; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Gümüş rody..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Marka: Gumush
​​Gümüş Zincir Yonca Küpe Dört yapraklı yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dö..
59,50TL Vergiler Hariç:59,50TL
Marka: Gumush
​Gümüş Altın Kaplama Halka Küpe Şık ve spor bu halka küpeyi gündelik hayatta çok rahatça kullanabilirsiniz. Gümüş altın kaplama halka bayan küpe; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Gümüş altın kaplama h..
56,00TL Vergiler Hariç:56,00TL
Marka: Gumush
​​Gümüş Bordo Taşlı Bohem Küpe Kendine özgün tasarımı ile severek kullanabileceğiniz hoş bir aksesuardır. Bordo taşlar ile süslenmiş bohem bayan küpe, vintage tarz sevenlerin beğenisini kazanacak bir takıdır. Günün her anında severek kullanabileceğiniz, g..
147,00TL Vergiler Hariç:147,00TL
Marka: Gumush
​Gümüş Beyaz Taşlı Halka Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası ge&cc..
98,00TL Vergiler Hariç:98,00TL
Marka: Gumush
​Gümüş Güneş Mix Bayan Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası ge..
87,50TL Vergiler Hariç:87,50TL
Gösterilen: 361 ile 372 arası, toplam: 372 (31 Sayfa)