SEPETİM

Kolye

Marka: Gumush
Gümüş Nazar Bayan Kolye Nazar boncuğunu insanlar uzun yıllardan beri kötü bakıştan korunmak için kullanmışlardır. Kötü bakışların insanlar üzerinde olumsuz etki oluşturmasına karşı bir önlemdir nazar boncuğu… Bu sebeptendir ki insanlar sevdikleri..
126,00TL Vergiler Hariç:126,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Nazar Bayan Kolye Nazar boncuğunu insanlar uzun yıllardan beri kötü bakıştan korunmak için kullanmışlardır. Kötü bakışların insanlar üzerinde olumsuz etki oluşturmasına karşı bir önlemdir nazar boncuğu. Bu sebeptendir ki insanlar sevdiklerini korumak için nazar boncuğu takmaktadır. Bu nazar ko..
175,00TL Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Dalgalı Nazar Bayan Kolye Nazar boncuğunu insanlar uzun yıllardan beri kötü bakıştan korunmak için kullanmışlardır. Kötü bakışların insanlar üzerinde olumsuz etki oluşturmasına karşı bir önlemdir nazar boncuğu… Bu sebeptendir ki insanlar sevdiklerini korumak için nazar boncuğu takmaktadır. Bu ..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Gumush
​Gümüş Hareketli Taşlı Plaka Kolye Cam plaka içerisinde bulunan beyaz zirkon taşlar ile süslenmiş şık ve ışıltılı modern kolye günün her anında severek kullanabileceğiniz, herkesin beğenisini toplayabilecek ve göz kamaştırabilecek bir üründür. Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir. Gümüş üz..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Lale Otantik Bayan Kolye Bu şık tasarım lale model otantik kolye modeli 925 ayar gümüş ve bronz madenleri kullanılarak üretilmiştir. Kırmızı, yeşil, beyaz zirkon taşlar kullanılarak imal edilen bu desenli otantik lale bayan kolye modeli üzerine oksit kaplama yapılmıştır. Oksitli gümüş otantik ..
175,00TL Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Hürrem Sultan Bayan Kolye Şıklığı, zarafeti ve bütün ihtişamıyla Hürrem Sultan ve onu yansıtan birbirinden eşsiz takıları... Osmanlı motiflerini taşıyan, doğal taşlı, iri gümüş kolyeler tüm kadınların vazgeçilmezidir. Hiç bir döne..
140,00TL Vergiler Hariç:140,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Otantik Lale Bayan Kolye 925 ayar gümüş ve bronz metalleriyle imal edilmiş olan bu özel lale tasarım gümüş otantik bayan kolye yeşil ve beyaz zirkon taşlarla süslenmiştir. Bu özel tasarım kolye ile etrafınıza ışık saçmaya ne dersiniz? Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı bu o..
126,00TL Vergiler Hariç:126,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Otantik Sonsuzluk Bayan Kolye Sevgilinize sonsuz aşkı ifade etmenin en güzel en anlamlı yollarından biri de sonsuzluk kolyesidir. İki kalbin bir araya gelmesiyle sonsuzlaşan aşkınızı isimlendirebileceğiniz bu bayan kolye modeli 925 ayar gümüş ve bronzdan imal edilmiştir. Sevgilinize hediye ede..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Semazen Bayan Kolye  Sema’ eden canlara Sema'zen denilmiştir. Sema’, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın âlemde dirilişini, Yüce Yaratıcı’ya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifâde eder. Semazen'in başına giydiği sikkesi on..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Hürrem Sultan Bayan Kolye Şıklığı, zarafeti ve bütün ihtişamıyla Hürrem Sultan ve onu yansıtan birbirinden eşsiz takıları... Osmanlı motiflerini taşıyan, doğal taşlı, iri gümüş yüzükler tüm kadınların vazgeçilmezi... Hiçbir d..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Gumush
  Gümüş Fatma Eli Otantik Bayan Kolye Hamse olarak da bilinen Fatma Eli beş anlamına gelir ve bir elin parmak sayısını gösterir. Rivayete göre Hz. Fatma bir gün mutfakta helva kavururken, eşi Hz. Ali onu pişen helvaya elini daldırarak karıştırdığını görür. O g..
105,00TL Vergiler Hariç:105,00TL
Marka: Gumush
Gümüş Otantik Bayan Kolye Bu şık tasarım otantik kolye modeli 925 ayar gümüş ve bronz madenleri kullanılarak üretilmiştir. Kırmızı, yeşil ve beyaz zirkon taşlar kullanılarak imal edilen bu çiçek desenli otantik kolye üzerine oksit kaplama yapılmıştır. Oksi..
140,00TL Vergiler Hariç:140,00TL
Gösterilen: 97 ile 108 arası, toplam: 1149 (96 Sayfa)