Makaleler » Blog » Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Hediye almak zor olabilir. Erkek arkadaşın için hediye almak daha da zor olabilir. Erkeklere ve kadınlara, özellikle Sevgililer Günü için alışveriş yapmak için inanılmaz derecede zor olabilir. Ancak bu o kadar da zor bir dönem değildir. Bu basit tüyolar ile siz de bu süreci sancısız geçirebilirsiniz.

Onun İçin Yemek Pişirin

O eski deyişinden yararlanın: "Bir adamın kalbine giden yol midesinden geçer." İster basit bir tatlı isterse tam teşekküllü bir yemek olsun, erkek arkadaşınıza yemek sunmak, onu önemsediğinizin somut bir gösteridir. İşte bazı seçenekler:

Ona kurabiye yap. En sevdiği kurabiye türünü bilmiyor musunuz? Şimdi öğrenmenin zamanı geldi! Ya da sürpriz olmasını istiyorsanız, çikolatalı veya şekerli kurabiye gibi klasik yöntemlere katılabilirsiniz.

Bir Şarkı Listesi Yapın

İlişkiniz için önemli olan şarkıların bir karışımını bir araya getirmek gerçekten anlamlı, kişiselleştirilmiş bir hediye olabilir ve bunu yapmak için bir ton para harcamanıza gerek yoktur. Hem çevrimiçi müzik servislerine abone olursanız, yaratıcılığınızı bir CD'ye hediye edin, ya da bir dijital çalma listesi gönderin.

Varsa, "sizin" şarkınızı eklediğinizden emin olun. Şarkıların sözlerine dikkat edin. Bir kestirme parçalanmış şarkının sesini gerçekten çok beğenebilirsin, fakat çalma listene koyduğunda sevgiline yanlış mesaj da gönderebilirsin.

Ona Bir Şiir Ya Da Aşk Mektubu Yaz

Elbette, ona onu sevdiğini söyleyebilirsin, ama nasıl hissettiğini, istediği zaman tekrar okuyabildiğini ve okuyabileceğini gösteren fiziksel bir nesneye sahip olmak çok daha güzeldir. Bütçeniz az ise, bu mükemmel ve anlamlı bir hediye olacak, çünkü bu, maliyetin değil – maneviyatın değerini bize gösterir. Ekstra duygu için, kendi el yazınızla yazın ve güzel bir kağıt seçin.

Ona Bir Şiir Yaz

Eğer şiir yazmayı ve okumayı seviyorsanız, yeteneklerinizi bireyselleştirilmiş bir şiir üzerine kullanmayı deneyin. Ya da duygularınızı düzyazı olarak yazın.

Ona Beğendiğin Bir Parfüm Al

Parfüm, klasik bir Sevgililer Günü hediyesidir çünkü teoride, her ikiniz için de bir avantajdır – herkes harika kokular sürmek ister ve sizin için seçeceğiniz kokudan siz de hoşlanırsınız.

Kokuların herkes üzerinde aynı şekilde durmadığını unutmayın. Herkesin vücut kimyası biraz farklıdır, bu yüzden bir adam ya da kadın için harika kokan bir kolonya başka biri için işe yaramayabilir.

Bir Hediye Sepeti Yapın

Bir hediyeye aşırı bağlı kalmak istemiyorsanız, küçük hediyeler alın. Süslenmiş bir sepet veya kutu gibi sevimli bir kap seçin ve şeritleri, kağıt mendilleri, selofanları ya da özel yapmak için elinizde ne varsa onu kullanın.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır